Фахівці ІРЦ Яблунівської селищної ради продовжують надавати методичну допомога педагогічним працівникам закладів освіти з питань організації інклюзивного навчання. Сьогоднішня тема проведення вебінару «Реалізація Національної стратегії розвитку із створення безбар'єрного простору».

МОН спільно з ЮНІСЕФ, Українським інститутом розвитку освіти та Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» підготували серією брошур, що розкривають ключові підходи до організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти на основі міжнародної методики оцінювання ECERS-3.

З метою надання методичної допомоги практичним психологами та соціальними педагогами закладів освіти Яблунівської та Космацької громад 25.11.2021р. фахівці ІРЦ провели засідання за круглим столом на тему: «Реалізація Національної стратегії розвитку із створення безбар'єрного простору в закладах освіти»

Осінь − яскрава та сонячна пора, часто її називають золотою. Листя на деревах набуває різних відтінків кольорової гами. Жовта охра, червона мідь, зеленувата латунь, коричнева бронза, блідо-жовте і оранжево-жовте золото − всі ці кольори насамперед нагадують нам про осінь.

21 жовтня 2021 року відбулася офіційна презентація інформаційної кампанії «Для дітей суспільство без бар'єрів». Дискусію було ініційовано проєктом SURGe у співпраці з Офісом Президента України, Міністерством освіти і науки та Міністерством соціальної політики.

14 жовтня українці відзначають одразу три важливі свята: День захисника України, День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Для нас - це свято, коли ми всім серцем вітаємо наших захисників. Вони захищають найдорожче для кожного з нас: нашу незалежність, майбутнє кожного українця. Це свято з гордістю в душі і, разом з тим, з...

Глуха дитина ніколи не буде чути. Однак люди, які її оточують, можуть вивчити жестову мову, щоби спілкуватися з нею. Так, наприклад, відбувається за кордоном: якщо в класі з'являється глуха дитина, решті дітей пропонують вивчати жестову мову як предмет на вибір серед іноземних.

Нещодавно Кабінет Міністрів України затвердив новий Порядок організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти Серед змін - впровадження рівнів підтримки для учнів з особливими освітніми потребами.

16 вересня 2021 року МОН було проведено нараду для директорів інклюзивно-ресурсних центрів Івано-Франківської та Львівської областей щодо роз'яснення змін до Положення про інклюзивно-ресурсний центр.

Співробітниками відділу освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка Національної академії педагогічних наук України розроблено навчально-методичний посібник (електронний ресурс):Корекційно-розвивальні технології навчання дітей з комплексними порушеннями розвитку...

© 2020 «Інклюзивно-ресурсний центр» Яблунівської селищної ради
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!