ЮНІСЕФ створив довідник контактів організацій та установ, які надають допомогу в умовах воєнного часу!
У довіднику зібрана корисна інформація для людей, які, рятуючись від небезпеки, залишили свої оселі та змушені переїхати.
Юридична, медична, гуманітарна, фінансова та психологічна допомога в Івано-Франківській області - все це зібрано в одній...

Експерти проєкту Підтримай дитину підготували базові поради для дорослих, як доречно будувати стосунки з дитиною, що переживає посттравматичний стрес. Вони допоможуть налагодити контакт, заспокоїти та виявити піклування про малечу.- подбайте, аби дитина перебувала в теплі та безпеці, подалі від шуму та значного скупчення людей; - частіше обіймайте...

Під час війни батькам буває вкрай складно уникнути стресу. Багато часу йде на опанування своїх емоцій та переживань. Не дивно, що часом не вистачає ресурсу на допомогу та підтримку інших, зокрема своїх дітей. Тому ЮНІСЕФ спільно з Всеукраїнський громадський Центр "Волонтер" розробили курс «Долаємо стреси разом»

Відповідно до річного плану роботи ІРЦ, угод про співпрацю з закладами освіти громад, сьогодні 7.06.22р. "Інклюзивно-ресурсний центр" Яблунівської селищної ради провів вебінар для педагогічних працівників закладів освіти "Підсумки організації інклюзивного навчання у 2021/2022р."

1 червня - щорічно в Україні, як і у всьому світі відзначається радісне і веселе дитяче свято - Міжнародний день захисту дітей.Сьогодні цей день набуває особливого значення, адже на превеликий жаль, і в Україні є діти, яким бракує тепла, дружнього спілкування з однолітками, справжнього дитинства і мирного неба над головою!

До Дня захисту дітей Інклюзивно-ресурсного центру Яблунівської селищної ради підготував чудовий подарунок нашим дітям та дітям тимчасово переселених сімей нашої громади - фотосесію, яка збереже миті дитинства назавжди.

Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції, з давніх-давен слугує оберегом. І найважливіше те, що українська вишиванка, маючи вікову історію, не втратила своєї популярності і до сьогодні.


"Інклюзивно-ресурсний центр" Яблунівської селищної ради запрошує дітей взяти участь у дистанційному конкурсі дитячих малюнків до Дня захисту дітей «Моє щасливе дитинство». На всіх учасників конкурсу чекають цікаві призи та почесні грамоти .
Умови дуже прості, потрібно:

У вівторок, 26 квітня 2022 року, Уряд затвердив bit.ly/3MHB0cq зміни до порядків організації інклюзивного навчання в закладах дошкільної та загальної середньої освіти. В умовах воєнного стану значна кількість осіб з особливим освітніми потребами була тимчасового переміщена до інших регіонів України. Зважаючи на це виникли нові умови організації...

З метою психологічного розвантаження, переключення від щоденних негативних новин та думок, вже традиційно, плануємо провести професійну безкоштовну сімейну фотосесію для дітей з особливими потребами та тимчасового переселених осіб нашої ТГ.

© 2020 «Інклюзивно-ресурсний центр» Яблунівської селищної ради
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!