Міністерство освіти і науки України надає методичні рекомендації щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами в закладах загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році. Про це йдеться в листі МОН bit.ly/3gJFzFY.

Кабінет Міністрів України на виконання Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору в Україні до 2030 року, розробленої в межах ініціативи Першої леді Олени Зеленської, удосконалив роботу інклюзивно-ресурсних центрів.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Міністерство соцполітики скасує проходження комісії для отримання дозволу на навчання дітей з особливими освітніми потребами та дітей з інвалідністю в спеціальних школах. Це передбачала постанова міністерства №586.

Мені сорочку мама вишивала, неначе долю хрестиком вела..." - цими словами починається текст відомої української пісні, якою оспівана любов до чи не найбільшої народної цінності нашого народу, яка дісталась нам у спадщину від наших предків. Українська вишиванка є абсолютно унікальним продуктом, який показує яскравий характер і темперамент нації. За...

Для врегулювання у 2021 році питань використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами сьогодні, 17 травня 2021 року, ухвалено відповідне рішення Уряду.

Весною приходить до нас одне з найвеличніших християнських свят - Великдень. У Великодня є багато символів, але найяскравішим вважається яйце. Яйця прикрашені вручну - це писанки. Саме писанкам присвячений тематичний тиждень «Великодня писанка» в Яблунівському ІРЦ.

© 2020 «Інклюзивно-ресурсний центр» Яблунівської селищної ради
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!