МОН провело нараду для директорів ІРЦ Івано-Франківської та Львівської областей

16.09.2021

16 вересня 2021 року МОН було проведено нараду для директорів інклюзивно-ресурсних центрів Івано-Франківської та Львівської областей щодо роз'яснення змін до Положення про інклюзивно-ресурсний центр.

У нараді, яка проходили в онлайн-форматі, було проведено прямий діалог з директорами інклюзивно-ресурсних центрів. Кожен директор ІРЦ мав можливість поставити свої питанням представникам МОН щодо нововведень у роботі інклюзивно-ресурсних центрів, особливостей організації інклюзивної навчання, забезпечення права на освіту осіб з особливими освітніми потребами, зокрема тих, хто навчається на індивідуальній формі здобуття освіти (педагогічному патронажі).

Під час нарад було виявлено деякі системні проблеми у роботі інклюзивно-ресурсних центрів, а також визначено шляхи для їх вирішення.

На завершення з директорами ІРЦ було узгоджено можливість проведення додаткових нарад та зустрічей з метою подальшого вдосконалення роботи інклюзивно-ресурсних центрів, розбудови командної роботи в закладах освіти за участі фахівців ІРЦ на місцях.

© 2020 «Інклюзивно-ресурсний центр» Яблунівської селищної ради
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!